Fotografia Biznesowa / Wizerunkowa

“Dobre zdjęcia biznesowe to inwestycja w Ciebie, Twoją firmę czy markę osobistą” 

Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojego biznesu to doskonale wiesz jak ważny jest wizerunek w sieci i prasie. W osiągnięciu celu z pewnością pomogą Ci profesjonalne zdjęcia biznesowe. 

Fotografia biznesowa i wizerunkowa jest niezwykle ważnym elementem budującym Twoje pierwsze wrażenie w oczach klienta, kontrahenta czy pracodawcy. Dzięki profesjonalnym zdjęciom zbudujesz dobry wizerunek i rozpoznawalność oraz wiarygodność. Jako doświadczony fotograf pomogę Ci zaprezentować się w jak najlepszym świetle, wydobywając na zdjęciu Twój charakter i profesjonalizm. 

Sesja Biznesowa

Zadaniem sesji biznesowej jest zaprezentowanie Twojej osoby w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Dzięki odpowiedniej mowie ciała i formalnemu ubiorowi stworzymy wizerunek odpowiedni dla CEO, menadżera, właściciela firmy, eksperta w swojej dziedzinie.

Zdjęcia biznesowe popularne są również w serwisach typu LinkedIn

Jeśli profil Twojego biznesu zakłada mniej formalne podejście, wykonamy zdjęcia luźniejsze w odbiorze na zasadach sesji wizerunkowej. 

Sesja Wizerunkowa

Sesja wizerunkowa również buduje Twój profesjonalny wizerunek, ma jednak mniej oficjalny charakter. Cechuje ją nieformalny ubiór i swobodne pozy.

Zdjęcia odpowiednie dla branży kreatywnej, aktorów, freelancerów, klubów fitness, studio tańca, czy każdego kto buduje swoją markę osobistą

Sesję możemy wykonać w studio lub w siedzibie firmy. Dysponuję mobilnym studio, dzięki czemu wykonuję sesje biznesowe w całej Polsce. 

Fotografia Biznesowa - Cennik

INDYWIDUALNA SESJA BIZNESOWA

PLN 1900
  • 10 zdjęć do pobrania
  • profesjonalny retusz
  • mobilne studio u klienta

OPCJE DODATKOWE

  • wizaż dla Pań - 180 PLN
  • wizaż dla Panów - 100 PLN
  • dodatkowe zdjęcie - 80 PLN/szt.

Chętnie pomogę jeśli Twoja sesja wymaga wyceny indywidualnej. Napisz do mnie: tomek@fryszkiewicz.com